Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Complet de judecata
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Complet de judecata

bunaseara! in situatia admiterii recursului cu casarea sentintei recurate si trimiterea spre rejudecare spre instanta care a solutionat fondul dosarul ajunge la acelasi complet respectiv acelasi judecator? va multumesc!
Nu dosarul va fi solutionat de alt complet.