Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Avocat
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Avocat

buna ziua. este vreun avocat cu care pot sa vorbesc si eu in privat?
Puteti contacta dvs prin mesageria privata un specialist in domeniul respectiv, care are dreptul de a practica in acel domeniu in jurisdictia unde a aparut problema dumneavoastra.
daca nu va supar in ce domeniu intra un minor in stare de ebrietate care nu stia sa vorbeasca care a furat un telefon la un majorat (telefonul a fost gasit la el peste 5-10 min) dar a fost batut nasul spart buza crapata si hainele sun pline de sange.
Decimani, utilizator
In domeniul dreptului penal.

Acesati link-ul de mai jos si veti gasi lista colegilor avocati care au ca domeniu de activitare si dreptul penal si ii puteti contacta:
www.avocatnet.ro/content/con...