Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Dosar aflat în camera de consiliu
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Dosar aflat în camera de consiliu

Vizitand portalul Judecatoriei sect 6, am descoperit ca maine am sedinta in ceea ce priveste o plangere contraventionala pentru care intimata a depus intampinare iar eu, in calitate de contestator, raspuns la intampinare. Nu am fost citat prin posta sau prin alta forma de citare, iar din cele expuse pe portalul instantei nu pricep mare lucru. Imi poate explica un avocat daca sedinta va avea loc cu usile inchise in lipsa partilor? oricum am sa merg: [ link extern ]
Înseamnă că a fost vorba despre o simplă eroare, eroare care a a fost rectificată. Toată lumea greșește, cred. :)