avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 627 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Schimbare titulatura interna
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Schimbare titulatura interna

Buna ziua,

Imi puteti spune va rog daca schimbarea titulaturii interne a unei pozitii, care este intr-o limba straina, presupune intocmirea unui act aditional daca nu se modifica si denumirea functiei conform codului cor?

Multumesc,

Alte discuții în legătură

Modificare functie interna ContSters68307 ContSters68307 Buna ziua, Imi puteti spune va rog daca schimbarea titulaturii interne a unei pozitii, care este intr-o limba straina, presupune intocmirea unui act ... (vezi toată discuția)
Cod caen/responsabilitati Milady09 Milady09 Buna ziua, Angajatorul mi-a modificat fisa postului si denumirea functiei, insa incadrarea CAEN a ramas aceeasi pe care o aveam in pozitia anterioara si ... (vezi toată discuția)
Act aditional modificare post lpanait lpanait Buna ziua, In conditiile in care unui angajat i se modifica postul, dar functia si codul COR al functiei de incadrare raman neschimbate, cum este corect sa ... (vezi toată discuția)