Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Legea retrocedarii
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Legea retrocedarii

Buna ziua.
imi puteti spune de ce acte am nevoie pentru o notificare (lg 10/2001) privind retrocedarea terenurilor si imobilelor luate abusiv in perioada 1945-22 dec 1989 ??
Va multumesc din suflet!
După umila mea părere, singurul lucru de care aţi avea cu adevărat nevoie ar fi o întoarcere în timp.
Păi termenul de depunere a actelor a expirat cam de (foarte) mult timp
Înseamnă că m-am înşelat: ar avea nevoie de o întoarcere în (foarte) mult timp :yeah:
Hilara atitudine, credeam ca este un site serios, cu raspunsuri date de profesionisti ...
Scuzele mele.

V-am dat un raspuns serios, profesional, numai că era uşor criptat. L-a decriptat colegul alex68: e cam tîrziu pentru notificare.

Cel de-al doilea răspuns conţine, ce-i drept, o doză de umor şi vă rog să-l luaţi ca atare. Sau, dacă nu, consideraţi-l în continuare hilar. Mi-l asum.