avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 522 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Legea retrocedarii
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Legea retrocedarii

Buna ziua.
imi puteti spune de ce acte am nevoie pentru o notificare (lg 10/2001) privind retrocedarea terenurilor si imobilelor luate abusiv in perioada 1945-22 dec 1989 ??
Va multumesc din suflet!
Cel mai recent răspuns: vale_vasi , utilizator 21:54, 6 Martie 2014
După umila mea părere, singurul lucru de care aţi avea cu adevărat nevoie ar fi o întoarcere în timp.
Păi termenul de depunere a actelor a expirat cam de (foarte) mult timp
Înseamnă că m-am înşelat: ar avea nevoie de o întoarcere în (foarte) mult timp :yeah:
Hilara atitudine, credeam ca este un site serios, cu raspunsuri date de profesionisti ...
Scuzele mele.

V-am dat un raspuns serios, profesional, numai că era uşor criptat. L-a decriptat colegul alex68: e cam tîrziu pentru notificare.

Cel de-al doilea răspuns conţine, ce-i drept, o doză de umor şi vă rog să-l luaţi ca atare. Sau, dacă nu, consideraţi-l în continuare hilar. Mi-l asum.

Alte discuții în legătură

Mesajele scrise aici nu se contorizeaza pentru rating Alin Popescu Alin Popescu Incepand de astazi, rating-ul consultantilor se bazeaza doar pe mesajele scrise in categoria drept si economie. Prin urmare, mesajele din celelalte forumuri nu ... (vezi toată discuția)
Hard encryptat PwnAlex PwnAlex Tot continutul calculatorului meu este encryptat si doar eu stiu parola cu care poate fi accesat(nu detin lucruri ilegale doar niste informatii si poze legate ... (vezi toată discuția)
Diicot-ul vrea sa dau 40 000 euro. eu nu vreau sa le dau parola riseup riseup Am urmatoarea problema: Am fost identificat de catre DIICOT, cum ca as fi partajat mai multe fisiere video si audio pe anumite programe: DC++ si Bittorent. ... (vezi toată discuția)