Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Grupa 2 de munca
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Grupa 2 de munca

Buna ziua
Imi puteti spune daca s-a schimbat ceva de la inceputul anului? A intrta in vigoare ceva lege care spune ca se da inapoii gupa 2 de munca?
Multumesc
Grupa II-a a fost pana la 31/03/2001.

Nu au fost si nici nu vor mai fi modificari in ceea ce priveste grupa II-a de munca.