avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 676 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Dovada ca am trimis banii in Romania
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Dovada ca am trimis banii in Romania

Buna ziua
sora mea a lucrat o perioada in strainatate,banii i-a pus in contul sotului ei din tara,asta a fost acum 2 ani,Acum s-au despartit,si sora mea nu a pastrat exstrase de cand a trimis banii,nestii ca vor ajunge la despartire.Intrebarea mea e :
cum poate sora mea sa demonstreze ca a trimis banii in contul sotului ei?
instanta il poate obliga sa aduca extrasul de cont?
MULTUMESC
Cel mai recent răspuns: Liliana Gradinaru , Avocat 14:21, 8 Martie 2014
Da, numai prin instanta.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Partaj cont personal lucia58 lucia58 in urma divortului sunt in partaj cerut de mine ,cu sotul meu.Vreau sa stiu daca contul meu personal trebuie sa-l impart cu el .Precizez ca fostul meu sot in ... (vezi toată discuția)
Buna seara, inainte de casatorie, acum aproape 10 ani, am strans ... Ludmila878787 Ludmila878787 Buna seara, Inainte de casatorie, acum aproape 10 ani, am strans o suma frumusica de bani din munca in strainatate. I.am tinut cash pana anul trecut cand i.am ... (vezi toată discuția)
Caz civil de vizitare a minorilor danyboldea danyboldea Buna ziua! Am si eu o intrebare: sotul meu a mai fost casatorit si in urma casatoriei au rezultat 2 minori (in prezent 7 ani si respect 10 ani) Fosta sotie ... (vezi toată discuția)