Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Dovada ca am trimis banii in Romania
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Dovada ca am trimis banii in Romania

Buna ziua
sora mea a lucrat o perioada in strainatate,banii i-a pus in contul sotului ei din tara,asta a fost acum 2 ani,Acum s-au despartit,si sora mea nu a pastrat exstrase de cand a trimis banii,nestii ca vor ajunge la despartire.Intrebarea mea e :
cum poate sora mea sa demonstreze ca a trimis banii in contul sotului ei?
instanta il poate obliga sa aduca extrasul de cont?
MULTUMESC
Da, numai prin instanta.