avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 254 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Recuperare bani taxa auto
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Recuperare bani taxa auto

Pe data de 11 martie2014 am castigat in instanta taxade poluare,Ponta a dat o ordonanta OUG 8/2014 in care spune ca ne vom primii banii in 5 ani esalonat
As dori sa stiu daca mai exista vre-o cale in care imi pot recupera toti banii integral
Va rog sa ma ajutati!!!
Cel mai recent răspuns: andrreyutz , utilizator 18:24, 13 Martie 2014
Din pacate nu mai exista. Va trebui sa faceti o cerere la AFP si veti primi banii esalonat.
azi am fost ei la finante si mi-au spus ca mai dureaza pana o sa dea bani pentru ca nu au primit nu stiu ce procedura....
Ultima modificare: Vineri, 14 Martie 2014
Admin, administrator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna ziua - restituire taxa auto costica_pantiru costica_pantiru In legatura cu restituirea taxei auto Eu am depus hotararea judecatoreasca definitiva si irevocabila la sectia finante inainte de aparitia OUG aguvernuluiin ... (vezi toată discuția)
Recuperare taxa auto in 5 ani / 20% pe an popescumarian1975 popescumarian1975 am citit despre o ordonanta de urgenta care suna cam asa : \\"Plata sumelor prevăzute prin hotărâri judecătoreşti având ca obiect restituirea taxei pe ... (vezi toată discuția)
Recuperare taxa poluare laurapetre laurapetre Buna ziua, Ma numesc Laura si am o problema juridica. As dori daca se poate sa ma ajutati cu un sfat. Am contestat in instantele judecatoresti taxa de poluare ... (vezi toată discuția)