Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Recuperare bani taxa auto
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Recuperare bani taxa auto

Pe data de 11 martie2014 am castigat in instanta taxade poluare,Ponta a dat o ordonanta OUG 8/2014 in care spune ca ne vom primii banii in 5 ani esalonat
As dori sa stiu daca mai exista vre-o cale in care imi pot recupera toti banii integral
Va rog sa ma ajutati!!!
Din pacate nu mai exista. Va trebui sa faceti o cerere la AFP si veti primi banii esalonat.
azi am fost ei la finante si mi-au spus ca mai dureaza pana o sa dea bani pentru ca nu au primit nu stiu ce procedura....
Admin, administrator