Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... REVISAL - art. pentru perioada determinata
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

REVISAL - art. pentru perioada determinata

Buna ziua. Incepand cu data de astazi 01.04.2014 inceteaza contractul de munca al unui salariat cu art . 83 lit. b din Codul Muncii, deoarece contractul a fost incheiat pe perioada determinata. Problema este ca in programul Revisal nu gasesc acest articol. Cum sa fac incetarea in Revisal? Va multumesc anticipat.
Puteti inceta contractul de munca cu art.56 lit.i din CM.
Temeiul de drept al incetarii unui c.i.m. pe durata determinat este art.56 salin.1 lit..1 C.mun.
va multumesc.