Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Pierdut duplicat certificat de nastere
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Pierdut duplicat certificat de nastere

Am pierdut certificatul de nastere, mi-am facut un duplicat si l-am pierdut si pe acesta. Pot obtine un alt duplicat? Se plateste o taxa mai mare?
se poate obtine alt duplicat.
pe langa taxa s-ar putea sa platiti si o amenda.