Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Autorizatie construire
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Autorizatie construire

Trebuie autorizatie de construire pentru o platforma fara pereti de 4x4 m?
Unde? In curte? Acoperita?
doina_manuela a scris:

Acoperita?

Daca nu are pereti???

ynocentta a scris:

Daca nu are pereti???

:acute:

Poate avea 4 stalpi pe care sprijina un acoperis! In acest caz necesita autorizare.
Teoretic si o pergola pentru adapostit masina necesita autorizatie, si un foisor in curte!
doina_manuela, utilizator