Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Fisa post spalator vase
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Fisa post spalator vase

am nevoie de o fisa pt spalator vase si ptr lucrator bucatarie....bune...ca pe net gasesc la aceste fise, fisa postului de ajutor bucatar:frantic:
- lucrător bucătărie
www.avocatnet.ro/content/for...

- ajutor bucatar
[ link extern ] /