avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 717 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Fisa post spalator vase
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Fisa post spalator vase

am nevoie de o fisa pt spalator vase si ptr lucrator bucatarie....bune...ca pe net gasesc la aceste fise, fisa postului de ajutor bucatar:frantic:
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 20:21, 9 Aprilie 2014
- lucrător bucătărie
www.avocatnet.ro/content/for...

- ajutor bucatar
[ link extern ] /

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Fisa postului pentru consilierul personal al primarului dorela dorela Buna seara, Poate cineva sa ma indrume cum as putea sa intocmesc fisa postului ptr consilierul prsonal al primarului? Am cauta pe net dar nu prea gasesc ... (vezi toată discuția)
Fisa de post teodorescu_mgv@yahoo.com teodorescu_mgv@yahoo.com buna seara doresc si eu model de fisa de post ptr. manajera ajutor ospatar vanzator ambulant ptr produse alimentare bucatar va multumesc mult (vezi toată discuția)
Functionar administrativ Daniela Cioroianu Daniela Cioroianu Va rog sa-mi spuneti ce atrbuii am ,daca o firma m-a angajat -419001-ca FUNCTIONAR ADMINISTRATIV,dar nu mi s-a dat o fisa a postului. Va rog ,sa ma ajutati cu ... (vezi toată discuția)