Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... FUNCTIONAR ADMINISTRATIV
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

FUNCTIONAR ADMINISTRATIV

Va rog sa-mi spuneti ce atrbuii am ,daca o firma m-a angajat -419001-ca FUNCTIONAR ADMINISTRATIV,dar nu mi s-a dat o fisa a postului. Va rog ,sa ma ajutati cu o fisa a postului .
Multumesc!
Model de fisa de post pentru functionar administrativ gasiti aici :
www.avocatnet.ro/content/for...

[ link extern ]
Va multumesc mult! Mi-ati fost de mare ajutor!