Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... CIM
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

CIM

Buna ziua,
As dori sa stiu daca un administrator de firma (SRL) se poate angaja la propria firma ca director general. In CIM ar figura si ca administrator si ca angajat...
Multumesc
Un administrator al unui SRL poate avea si calitatea de salariat al societatii in cauza.
Multumesc