avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 205 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... CIM
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

CIM

Buna ziua,
As dori sa stiu daca un administrator de firma (SRL) se poate angaja la propria firma ca director general. In CIM ar figura si ca administrator si ca angajat...
Multumesc
Cel mai recent răspuns: SLuiza , utilizator 11:51, 15 Aprilie 2014
Un administrator al unui SRL poate avea si calitatea de salariat al societatii in cauza.
Multumesc

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Semnatura acte director general cameliaborangic cameliaborangic Buna ziua, Am o salariata angajata cu CIM norma intreaga. Din ianuarie 2012 CIM s-a suspendat la cerere pentru concediu crestere copil pana la 2 ani. ... (vezi toată discuția)
Srl medical Alina24ph Alina24ph Buna ziua!Sunt medic si in urma cu cateva luni am hotarat sa infiintez un cabinet medical care furnizeaza servicii de asistenta medicala primara (medicina de ... (vezi toată discuția)
Carte munca administrator? anthonia anthonia pana nu demult se spunea ca un srl cu doi asociati,doar unul poate fi angajat cu carte de munca,mai nou se vehiculeaza ca pot fi amandoi angajati ... (vezi toată discuția)