Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Portal judecatorie
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Portal judecatorie

Buna ziua,
intrand pe site-ul judecatoriei am putut vedea stdiul in care se afla un dosar
exista posibilitatea sa vizualizezi o hotarare a instantei cadn stii numarul de dosar si nr hotararii?
Puteti avea acces la dosar doar daca sunteti parte in procesul respectiv,in caz contrar cand dosarul va fi solutionat vedeti pe portal solutia pronuntata.