avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 734 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Portal judecatorie
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Portal judecatorie

Buna ziua,
intrand pe site-ul judecatoriei am putut vedea stdiul in care se afla un dosar
exista posibilitatea sa vizualizezi o hotarare a instantei cadn stii numarul de dosar si nr hotararii?
Cel mai recent răspuns: CABINET AVOCAT NICULESCU IONUT , Avocat 22:34, 28 Aprilie 2014
Puteti avea acces la dosar doar daca sunteti parte in procesul respectiv,in caz contrar cand dosarul va fi solutionat vedeti pe portal solutia pronuntata.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Ucidere din culpa Fanel40 Fanel40 Sentinta finala intrun proces penal acuzat pentru omor din culpa (cu parte civila) cum se da sentinta pe loc sau se trimite rezultatul acasa? Avocatul din ... (vezi toată discuția)
Termen pronuntare monalisaalina monalisaalina Care este termenul in care completul se poate pronuna intr-o cauza civila?pot afla mai repede,sau trebuie sa astept acasa hotararea? multumesc (vezi toată discuția)
Buna ziua. am o intrebare in ce priveste comunicarea hotararilor ... simo.dia simo.dia Buna ziua. Am o intrebare in ce priveste comunicarea hotararilor sau incheierilor de sedinta. In dosarul in care sunt parte, s-au dat nu mai putin de 4 ... (vezi toată discuția)