Forum Bani şi Afaceri ... Tendinţe în lumea creditării Evidenta biroul de credit
Discuție deschisă în Tendinţe în lumea creditării

Evidenta biroul de credit

daca am luat doua credite (produse in rate) in 2004 si nu am platit ratele oare mai figurez in baza de date al biroului de credit ca rau platnic? sau datoriile s prescrise?
Informatiile din biroul de credit sunt stocate timp de 4 ani de la ultima raportare. Deci daca banca v-a lasat in pace si nu a mai raportat situatia dvs. este posibil sa nu mai apareti. Ca sa va convingeti solicitati biroului de credit o situatie personala - o solicitare pe an este gratuita.
In aceste raspunsuri nu poate exista "poate, probabil" etc. Verificati informatiile ca este gratuit si se poate online ..

[ link extern ] /