Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Muncitor necalificat
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Muncitor necalificat

Buna ziua!
Va rog sa imi spuneti care este codul COR pentru un muncitor necalificat care lucreaza la un service auto?
Din cate stiu nu-l pot angaja ca ucenic.
multumesc!
Puteti folosi codul 932906 - Muncitor necalificat la asamblarea, montarea pieselor