Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... FISA POSTULUI
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

FISA POSTULUI

Va rog sa ma ajutați cu Fisa postului- Muncitor Necalificat la Asamblarea Montarea Pieselor -COD COR 932906 și Model de evaluare a salariatului respectiv.
Va multumesc!
Model gasiti aici
[ link extern ]