Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Apel admis
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Apel admis

Am o hotarare judecatoreasca din Bihor prin care sunt reincadrat in munca si am dreptul la celelate drepturi salariale,nu au fost platite de angajator (CFR Marfa),am mers la executor judecatoresc a fost admisa executarea a facut angajatorul contestatie ,la Judecatoria din Cluj -Napoca unde a fost procesul am castigat doar am fost obligat sa dau inapoi doar 600 ron impozit a fost cu apel in 10 zile de la comunicare eu nu am mers nici la Judecatorie la termene nici la Tribunalul Cluj,cand a fost judecarea apelului instanta a dat castig de cauza celor de la Cfr prin admis apel.Mai pot face ceva in aceasta situatie?
Poate doar sa exercitati una din caile extraordinare de atac - contestatia in anulare sau revizuire.

Acestea se pot exercita numai in situatiile expres prevazute de Codul de procedura civila.
am sa ii spun la avocata sa faca dupa cum ati zis dumneavoastra.Multumesc