Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Plangere impotriva unui avocat
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Plangere impotriva unui avocat

Spune ti va rog daca poti face plangere unui avocat in cazul in care nu ai cu el nici un contract ci doar discutii inregistrate
adica...a fost intrebat ceva ..el a cerut num telefon la individul care urma sa fie actionat in jedecata... a sunat a vb si a incurcat totul si mai rau
acum nu raspunde la nici un mesaj
multumesc
alina_md, utilizator
Cat timp nu aveti un contract semnat,nu ati platit un onorariu,nu aveti motiv sa formulati plangere impotriva av.
plangere pentru ce?plangerile impotriva oricui se depun la politie cu dovezile anexate-inregistrarile.politia cerceteaza dc s-a comis vreo infractiune.
multumesc pt raspuns
era inceput de colaborare si el de la inceput a dat dovada de neprofisionalizm care
e in mana unor excroci...
si daca nu am contract ..nu e lege pt el sau cum???
Admin, administrator