Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Fonduri nerambursabile pentru studenti
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Fonduri nerambursabile pentru studenti

Sunt studenta anul 5 la medicina stomatologica, in ce conditii pot obtine fonduri nerambursabile pentru un cabinet stomatologic.. Eu mai am un an de facultate...Multumesc.
Fonduri europene nerambursabile

In 2012 medicii stomatologi au din nou acces la FONDURI EUROPENE NERAMBURSABILE pentru dotarea/constructia unui cabinet stomatologic,astfel:

restul il gasiti la adresa unui site studentesc al viitorilor stomatologi.
[ link extern ]
Admin, administrator
Am citit ce mi-ati recomandat dar, toate informatiile sunt pentru anul 2012. Anul acesta, a aparut ceva? Mersi
Buna ziua,
ca sa obtineti fonduri europene si sa aveti un proiect eligibil nu trebuie sa asteptati deschiderea sesiunii de depunere,trebuie sa aveti proiectul intocmit inainte,iar in clipa cand sa lansat apelul de deschidere sa depuneti.Depunerile pe 2014 - 2020 incep in toamna acestui an ,un specialist in domeniu stie sa va intocmeasca dinainte proiectu.Nu asteptati pana in ultima clipa!
@amg2buc@yahoo.com va rog sa renuntati la reclama. Nu oferiti informatii care sa raspunda userilor! Sunteti evaziv in informatiile pe care le oferiti.

Moderator
amg2buc@yahoo.com a scris:
Depunerile pe 2014 - 2020 incep in toamna acestui an ,un specialist in domeniu stie sa va intocmeasca dinainte proiectu.Nu asteptati pana in ultima clipa!

Nu aveti nicio modalitate de a cunoaste aceasta informatie, nimeni nu stie cand vor fi aprobate programele de catre Comisia Europeana, necum sa fie anuntata vreo sesiune de proiecte. Ce ati scris e pura speculatie.

Pentru cine a postat primul mesaj: nu aveti nicio facilitate speciala in accesarea de fonduri europene doar pentru faptul ca sunteti student.
Grigoroiu, utilizator