Forum Discuţii diverse Discuţii politice şi legislaţie ... Unde se voteaza la alegerile europarlamentare
Discuție deschisă în Discuţii politice şi legislaţie electorală

Unde se voteaza la alegerile europarlamentare

-Pot vota in Bucuresti la alegerile europarlamentare persoanele care lucreaza in Bucuresti ( fara viza de flotant ) dar cu domiciliul in alta localitate din Romania ?
-daca DA , la ce sectie de votare se pot prezenta ?
Da. Puteti merge la orice sectie de votare si veti fi trecuta pe lista speciala.