Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Revisal si D112
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Revisal si D112

Un cim inceteaza cu 15 mai,ultima zi de lucru fiind 14 mai.Data de sfarsit este 14 mai,data incetare este 15 mai.Corect? Care este data de raportare a revisal-ului si mai ales care este data de plecare in D 112 aferenta lunii mai?
Data de incetare a c.i.m. = data de transmitere/depunere a REVISAl-ului = data de 15.05.2014