Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Adaugare cod caen magazin SH
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Adaugare cod caen magazin SH

Am o Intreprindere Individuala cu cod CAEN 4779 Comert cu amanuntul al bunurilor de ocazie vandute prin magazine si am un magazin second hand. As vrea sa merg si la piete si targuri, ce trebuie sa fac? sa merg la Registrul Comertului si sa-mi adauge inca un cod CAEN 478-Comerţ cu amănuntul efectuat prin standuri, chioşcuri şi pieţe. Această grupă include comerţul cu amănuntul al oricărui tip de produse noi sau second-hand printr-un chioşc de obicei mobil, ce poate fi situat de-a lungul unui drum public sau într-un loc fix, în piaţă.
Sau 4782- Comerţ cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei şi încălţămintei efectuat prin standuri, chioşcuri şi pieţe? cat dureaza si cat ma costa? Multumesc
Adaugati codul 4782 - Comert cu amanuntul al textilelor, imbracamintei si incaltamintei efectuat prin standuri, chioscuri si piete
Multumesc! si oare cat trebuie sa platesc pentru aceasta adaugare?