Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pensionare anticipata
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pensionare anticipata

Buna ziua! Imi puteti spune, va rog, daca un medic pensionat anticipat poate lucra cu contract de prestari servicii si in ce conditii?
Cititi pe:
www.avocatnet.ro/content/art...
conditiile si cazurile cand puteti cumula pensia anticipata cu alte venituri profesionale.