avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 220 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pensionare anticipata
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pensionare anticipata

Buna ziua! Imi puteti spune, va rog, daca un medic pensionat anticipat poate lucra cu contract de prestari servicii si in ce conditii?
Cel mai recent răspuns: Valeriu TUDOR , Consultant resurse umane 12:57, 10 Iunie 2014
Cititi pe:
www.avocatnet.ro/content/art...
conditiile si cazurile cand puteti cumula pensia anticipata cu alte venituri profesionale.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Pensionare grin grin Buna ziua, Sunt asistent personal si as vrea sa ma pensionez anticipat fara penalizari(indeplinesc conditiile).Pot fi in continuare asistent personal si ... (vezi toată discuția)
Contract prestari servicii,conventie civila elensa elensa Buna ziua, Va rog sa ma ajutati cu un raspuns la urmatoarea intrebare; Sunt contabil autorizat,m-am pensionat anticipat,intrebarea este, daca pot presta ... (vezi toată discuția)
Indemnizatie de handicap banc_ver banc_ver Buna ziua. As dori sa-mi spuneti si mie daca am iesit la pensie anticipata partial, mai am dreptul la indemnizatie de handicap?daca nu ,mai am dreptul sa ... (vezi toată discuția)