Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Concedii medicale nedepuse la \\"casa\\"
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Concedii medicale nedepuse la "casa"

Buna ziua, Nu au fost depuse la Casa De Sanatate concediile medicale pentru anul 2011-2012, mai sunt sanse de decontare a acestora? Multumesc,
Nu se mai poate face nimic.