avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 549 soluții astăzi
Forum Discuţii diverse Timp liber şi ocupaţii cu care ... Timp liber
Discuție deschisă în Timp liber şi ocupaţii cu care îl putem umple

Timp liber

Ce mai fac oamenii astazi in timpul liber? Aveti asa ceva? Daca nu de ce?
Ce credeti ca pierdem daca ne rupem de activitatea zilnica macar 10 minute si il consideram timp liber? Ce am face atunci? Ne-am plictisi? Ori am face ceva constructiv pentru noi sau pentru ceilalti?
Stiu ca sunt multe intrebari, dar se poate raspunde la macar una sau cumulat...
Astept opiniile.

euralu
Cel mai recent răspuns: durusoctavia , utilizator 15:51, 30 Ianuarie 2007
Ok!
timp liber? suna ceva a dezorganizare amestecata cu puturosenie.......un om activ , inteligent, harnic.......nu are asa ceva.
bravo lui ca n-are :d
Cel care îsi organizează bine treburile, are si ( un pic de ...) timp liber pt asa zisa " puturosenie "....
Dupa 10 ore de munca Nimic nu este mai relaxant decat o baie fierbinte la lumina lumanarilor cu uleiuri de baie:)
In timpul liber de dupa operatiunea mai sus mentionata ma joc cu pisica, ma uit la televizor, ingrijesc florile, imi alint sotul nu in ultimul rand.
Iar la sfarsit de saptamana o drumetie in munti este cel mai frumos cadou pe care mi se poate oferi!

Alte discuții în legătură

Neintelegeri cristianagaal cristianagaal Exista vre-o lege care reglementeaza imbracamintea intr-o curte comuna? Construim o extindere la apartament si sotul lucreaza in slip de baie si avem o vecina ... (vezi toată discuția)
important ! salutari! ma numesc adi si am 19 ani, recent m am mutat in chirie ... Prayut Prayut Salutari! Ma numesc Adi si am 19 ani, recent m am mutat in chirie pentru prietena mea, sa ii fie mai usor la liceu deoarece stau la 5 minute de liceu, in acest ... (vezi toată discuția)
Dreptul muncii AndreeaDymoo AndreeaDymoo Buna seara! Am următoarea speță. Sunt angajata, lucrez 8 ore pe zi, de l până v de la 8 la 16. Zi de zi vin chemată de la 7:45 și plec la 16:15. In ... (vezi toată discuția)