avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 651 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Contract de inchiriere spatiu comercial
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Contract de inchiriere spatiu comercial

Buna ziua,
Doresc sa inchiriez un spatiu comercial,si as dori daca se poate sa ma ajutati cu un model de contract de inchiriere astfel incat sa fie reactualizat conform noului cod.
Multumesc anticipat.
Cel mai recent răspuns: cornelteusdea , utilizator 16:23, 26 Iunie 2014
~ Conținut șters la cerere ~
multumesc de ajutor

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Punct de lucru in alt oras decat sediul social dianacol dianacol Buna ziua, Am nevoie de ajutor, deoarece vrem sa deschidem un punct de lucru in alt oras si de acest lucru trebuie sa ma ocup si nu stiu cu ce trebuie sa ... (vezi toată discuția)
Consultant disponibil pt evaluare/intocmire, etc contract inch.sp.comercial??? VikBemBem VikBemBem Buna ziua. Consultant disponibil intocmire contract inchiriere sp.comercial ?? Persoana fizica (SRL in curs) doresc sa inchiriez spatiu comercial pt ... (vezi toată discuția)
Infiintarea unei intreprinderi individuale adi02ro adi02ro doresc sa infiintez un I.I. cu domeniu de activitate : inchirieri si subinchirieri de spatii comerciale; 1) eu, I.I. sa inchiriez un spatiu comercial care ... (vezi toată discuția)