Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Contract de inchiriere spatiu comercial
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Contract de inchiriere spatiu comercial

Buna ziua,
Doresc sa inchiriez un spatiu comercial,si as dori daca se poate sa ma ajutati cu un model de contract de inchiriere astfel incat sa fie reactualizat conform noului cod.
Multumesc anticipat.
~ Conținut șters la cerere ~
multumesc de ajutor