Forum Discuţii diverse Timp liber şi ocupaţii cu care ... La multi ani Gabrielle Monique
Discuție deschisă în Timp liber şi ocupaţii cu care îl putem umple

La multi ani Gabrielle Monique

La multi ani !
Si din partea mea: LA MULTI ANI!!!:flowersblue::beer:
CLAUDIU LASCOSCHI, Avocat
La multi ani frumosi, liniste sufleteasca si impliniri profesionale. Imi lipsesti si sper ca astazi, de ziua ta, sa intri pe forum pentru a vedea ca nu intotdeauna "ochii care nu se vad se uita".
:kissing: si :flowersblue:
Da, am omis :console::vishenka:
Poate Gabrielle cu aceasta ocazie va constata cat este de pretuita si respectata si cine stie,poate revine pe forum,dupa cum a promis
Admin, administrator
:love1:
Pentru moment, flori virtuale in dar, insa distanta nu ma opreste sa te imbratisez cu drag si sa-ti urez sa fii in continuare cine esti, sa continui sa iubesti, sa fii tandra, sa luminezi pe cei din jur, sa-i lasi sa te admire si sa aduci bucurie si sarbatoare in vietilor celor pe care ii intalnesti, asa cum ai facut intotdeauna.:)
Calde imbratisari si un sincer, La multi ani!
:luck: