Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... Acte necesare pentru organizare cursuri de limbi ...
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

Acte necesare pentru organizare cursuri de limbi straine

As vrea sa stiu de ce documente are nevoie o firma ca sa poata organiza in Bucuresti cursuri de limbi straine.
In acest caz, pot fi cursuri cu acreditare si fara (cum e la facultati)?
Daca ati putea sa-mi spuneti de ce acte e nevoie in ambele cazuri.
Multumesc
Neacreditate nu va sunt de niciun folos, ca nu aveti cursanti. Pentru acreditare, vedeti aici:
[ link extern ]