Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... ORD 36/ 2013 ,urmata de dosar de pensie
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

ORD 36/ 2013 ,urmata de dosar de pensie

Buna ziua !
Am rugamintea sa ma ajutati cu sfaturi juridice in skituatia in care ma aflu. Am varsta de 52 ani , cu vechime de 33 ani in munca, din care 19 ani de grupa I de munca. In prezent ma aflu in preaviz de concediere incepand cu data de 14.07.2014, iar din informatiile resurselor umane m-as incadra la pensie in luna martie 2015. intrebarea mea este urmatoarea :daca , dupa depunerea dosarului de pensionare , pot beneficia in continuare de venitul de completare a Ord 36 (fara somaj)?
Multumesc anticipat!

~ Conținut șters la cerere ~