Forum Discuţii juridice Executare silită Executare silita
Discuție deschisă în Executare silită

Executare silita

Judecatoria poate emite o hotarare de executare silita asupra unui imobil ipotecat pentru credit bancar, fara cale de atac?
Contractul de vanzare va putea fi finalizat daca are datorii, in special la impozit?
relugiurgiu, utilizator
Daca apartamentul s-a adjudecat la licitatie fostul propietar mai plateste impozitul de 2% pe tranzactie?