Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Drept proprietate
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Drept proprietate

buna ziua
as avea nevoie de un raspuns cat mai urgent.
Mama mea vinde apartamentul, fiind unic proprietar in urma divortului, despagubirii.
Ceea ce doresc sa va intreb: poate intampina probleme daca in CF este trecuta ca si proprietar , dar contractul apartamentului a ramas asa cum era de cand a fost cumparat apartamentul ( impreuna cu tatal meu).
Multumesc
~ Conținut șters la cerere ~
imi puteti raspunde va rog mai pe scurt si in termeni mai pe inteles .
nu inteleg raspunsul la ceea ce am intrebat eu. divortul, partajul, despagubirea a fost acum 20 si ceva de ani. multumesc
bb_yasmi, utilizator
Va rog un raspuns. maine trebuie sa mearga la notar cu cei care doresc sa cumpere.