Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... pensie
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

pensie

As dori sa-mi spuneti cind pot sa ma pensionez anticipat daca sunt nascuta in 23/07/1959 si in ce conditii.
-Varsta 56 de ani si 6 luni.
Stagiu 39 de ani si 6 luni,fara stagiul asimilat(cursuri universitare de zi,pensie de invaliditate).