Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale fuziune prin absortie
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

fuziune prin absortie

BUNA ZIUA
am inteles la ORC ca pentru fuziune prin absortie dintre 2 SRL, se depune in prima faza RAPORTUL DE FUZIUNE.
as dori sa stiu concret ce trebuie sa cuprinda acest raport , in cate exemplare se intocmeste si daca trebiue sa primesaca data certa , sau este valabil sub semnatura privata si ce acte se mai depun in prim afaza?
concret ce trebiue sa se depuna atat in prima faza cat si in a 2-a la ORC.
VA MULTUMESC
Buna ziua Ma puteti ajuta si pe mine cu un proiect de fuziune?