avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 301 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Pentru i.i. cod caen 3828
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Pentru i.i. cod caen 3828

pentru contabilitate saga la ce modul sa fac abonament ?
Cel mai recent răspuns: Elis Ismail , Contabil 14:05, 22 August 2014
Buna ziua!
Avand in vedere ca sunteti I.I., si daca aplicati sistemul real, puteti incerca modulul saga ps.
Ultima modificare: Vineri, 22 August 2014
george-neagu, moderator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Declaratia 390, trebuie depusă pe zero chiar dacă nu am operațiuni intracomunitare? Petrovic Petrovic Folosesc Saga PS. si sunt PFA în sistem real platitor TVA. Nu am operațiuni intracomunitare (de fapt am achiziții de bilete călătorie internaționale, ... (vezi toată discuția)
Probleme tva la incasare la utilizarea contului 403 georgiapopa georgiapopa Buna ziua, va retin atentia cu urmatoarea problema. Am achizitionat marfa pt care am emis furnizorului bilete la ordin, care intre timp au fost decontate. In ... (vezi toată discuția)
Care este cel mai utilizat program de contabilitate CONSULTING TRADUCERI JURIDICE 0735643109 CONSULTING TRADUCERI JURIDICE 0735643109 optez ptr saga insa as dori sa stiu cu ce programe se mai lucreaza mai usoare ptr o firma care nu are gestiune, nu are un volum asa mare de facturi, ce imi ... (vezi toată discuția)