avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 554 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Fonduri nerambursabile ciuperci
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Fonduri nerambursabile ciuperci

Detin o mica ciupercarie de pleurotus intr-un beci cu o suprafață de 60 mp. Intrbarea mea este daca pot accesa fonduri europene nerambursabile. Am certificat de producator si PFA cu codul de cultivarea ciupercilor. Va mulțumesc
Cel mai recent răspuns: Grigoroiu , utilizator 15:48, 4 Septembrie 2014
Momentan nu sunt linii de finantare deschise.
Ciupercaria este in mediu urban sau rural?
Ciupercaria e in mediu rural si in zona defavorizata daca ajuta la ceva. Cat trebuie sa ma extind
Asteptati sa apara ghidurile pentru noul PNDR. pentru a afla detalii.
Pe vechile programe puteati, probabil ca si pe noile. Asteptati sa apara.

Nu ne-ati spus insa ce vreti sa faceti cu banii, nu orice este finantabil.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

As dori sa infintez o ciupercarie cu fonduri europene nemabursabile, si as dori ajutor cu urmatoarele nelamuriri: inchiriez2012 inchiriez2012 As dori sa infintez o ciupercarie cu fonduri europene nemabursabile...este posibil???Mentionez ca detin ca detin un teren de 800mp si o cladire de 200mp utili. ... (vezi toată discuția)
Despre fonduri nerambursabile. APN APN Buna ziua,am o spalatorie auto si vulcanizare caen 4520,pot beneficia de fonduri nerambursabile,pentru investitii?;si daca da, cui ma pot adresa?Multumesc. (vezi toată discuția)
Fonduri europene nerambursabile in domeniul it parfenierazvan parfenierazvan Buna seara ! Detin de 3 ani o firma de Gazduire Online (jocuri).Insa actele le am facute de 1 an de zile si anume I.I .As dori sa stiu daca se poate obtine ... (vezi toată discuția)