Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Fonduri nerambursabile ciuperci
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Fonduri nerambursabile ciuperci

Detin o mica ciupercarie de pleurotus intr-un beci cu o suprafață de 60 mp. Intrbarea mea este daca pot accesa fonduri europene nerambursabile. Am certificat de producator si PFA cu codul de cultivarea ciupercilor. Va mulțumesc
Momentan nu sunt linii de finantare deschise.
Ciupercaria este in mediu urban sau rural?
Ciupercaria e in mediu rural si in zona defavorizata daca ajuta la ceva. Cat trebuie sa ma extind
Asteptati sa apara ghidurile pentru noul PNDR. pentru a afla detalii.
Pe vechile programe puteati, probabil ca si pe noile. Asteptati sa apara.

Nu ne-ati spus insa ce vreti sa faceti cu banii, nu orice este finantabil.