Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Art.100 NCP - Conditiile liberarii conditionate
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Art.100 NCP - Conditiile liberarii conditionate

Buna ziua,

Stiti cumva daca este in dezbatere modificarea artticolului 100 al Noului Cod Penal legat de Conditiile liberarii conditionate?

Si daca da, puteti sa-mi spuneti cum se va modifica?

Cu stima,
chiar daca ar fi in dezbateri, de asta se cheama dezbateri pt ca nu stie nimeni daca si cum se modifica
nu stiti daca este in dezbatere?