Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Intretinere fatada
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Intretinere fatada

Buna ziua!

Am si eu o nelamurire: puteti sa imi spuneti daca este mentionat intr-o lege obligativitatea firmelor de a intretine/repara fatada sediului sau agentiilor?

Va multumesc anticipat
Intreaba la primaria de care apartineti , trebuie sa fie !