Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Schimbul 2
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Schimbul 2

Exista vreo restrictie legala daca doresc sa angajez pe cineva care sa lucreze de la ora 13 la ora 22 (o ora pauza masa).
Stiu ca nu intra la munca de noapte insa ma intreb daca sunt alte restrictii de care trebuie sa tin cont.

Multumesc!
Nu exista nicio restrictie in acest sens.
Multumesc!!