avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 147 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Infiintare PFA cod 6202
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Infiintare PFA cod 6202

Buna ziua,
Am un prieten care ar doreste sa isi deschida un PFA cu codul CAEN 6202, as dori sa stiu daca studiile superioare absolvite sunt obligatorii pentru acest cod sau sunt suficiente doveziile ca a lucrat multi ani ca programator.
Multumesc anticipat pentru raspuns!
Cel mai recent răspuns: ContSters44758 , utilizator 09:33, 21 Septembrie 2014
Pentru activitatea de sub cod CAEN 6202 nu este obligatorie diploma de studii superioare.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Pfa cod caen 6201 virgiliuantonescu virgiliuantonescu Buna ziua! Doresc sa imi infiintez un PFA pe cod caen 6201 (si eventual cod 6202) Nu am studii superioare dar am lucrat ca Analist Programator Ajutor timp de ... (vezi toată discuția)
Pfa cod caen 6201 virgiliuantonescu virgiliuantonescu Buna ziua! Doresc sa imi infiintez un PFA pe cod caen 6201 (si eventual cod 6202) Nu am studii superioare dar am lucrat ca Analist Programator Ajutor timp de ... (vezi toată discuția)
Infintare pfa caen 6202 Aspirinax Aspirinax Buna ziua Pentru a infiinta un PFA cu codul \\" Caen 6202 - Activitati de consultanta in tehnologia informatiei \\" este suficient un curs de operator ... (vezi toată discuția)