Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Infiintare PFA cod 6202
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Infiintare PFA cod 6202

Buna ziua,
Am un prieten care ar doreste sa isi deschida un PFA cu codul CAEN 6202, as dori sa stiu daca studiile superioare absolvite sunt obligatorii pentru acest cod sau sunt suficiente doveziile ca a lucrat multi ani ca programator.
Multumesc anticipat pentru raspuns!
Pentru activitatea de sub cod CAEN 6202 nu este obligatorie diploma de studii superioare.