Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... PFA cod caen 6201
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

PFA cod caen 6201

Buna ziua!
Doresc sa imi infiintez un PFA pe cod caen 6201 (si eventual cod 6202)
Nu am studii superioare dar am lucrat ca Analist Programator Ajutor timp de 8 ani intr-o insitutie de stat (trecuti in cartea de munca).
Am o diploma de absolvire Programare Web (HTML, DHTML, FRONTPAGE) acreditata de Ministerul Educatiei si alte cateva diplome (Depanator calculator hard si soft pe domeniul IT).
Momentan lucrez ca tehnician pe suport IT de 2 ani.
Este posibil sa imi pot infiinta un PFA cu acest cod (6201) in urma activitatii de 8 ani ca Analist Programator Ajutor ?
Am realizat mai multe aplicatii pentru locurile de munca unde am activat si am cunostinte avansate de programare in mai multe limbaje.

MULTUMESC !
Salut! Ai reusit? Vreau si eu sa fac acelasi lucru, sunt intr-o situatie similara.