Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Audienta la procurorul general
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Audienta la procurorul general

Ma poate ajuta cineva cu un raspuns?
Cum pot cere audienta la procurorul general ?
Va rog din suflet ajutati-ma cu un sfat....

Editat de moderator simonette12- motiv pct.2.13 din Regulament
MARTA SIMONA PETRE, Avocat
Da, puteti. Faceti o solicitare in scris, direct la secretariatul acestuia.
cum obtin adresa?de unde?