Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... ARTICOL INCHIDERE PROCEDURA INSOLVENTEI
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

ARTICOL INCHIDERE PROCEDURA INSOLVENTEI

CU CE ARTICOL DIN VECHEA LEGE 85/2006 TREBUIE SA INCHID PROCEDURA INSOLVENTEI IN CAZUL IN CARE DEBITOAREA AVEA O DATORIE CATRE AFP SI A PLATIT-O FOSTUL ADMINISTRATOR PERSONAL?
TREBUIE SA FAC RAPORT FINAL CONF ART 129 SI SA INCHID CONF ART 132 ,ALIN 2 DIN LEGE?
MULTUMESC.
Buna seara .
Articolul este art.133 din Legea nr.85-12006-republicata.
Cu stima,
Marius Bote.