Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Aamenda pentru masa de biliard
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Aamenda pentru masa de biliard

In autorizatie am si codul caen 9329- alte activitati recreative si distractive- trecut la alte activitati secundare.In prezent am deschis un punct de lucru pentru BAR si am cod caen 5630- baruri si alte activitati de servire a bauturilor.
Pot folosi masa de biliard sa incasez bani? Ce amenda platesc daca sunt prins utilizand aceasta masa si incasand bani prin casa de marcat?
nu te complica asa fa si tu reclama "CONSUMI joci " si pui pret in consumatie , de ce sunt JOCURI RECREATIVE !

de regula se dau bilete, costurile sunt foarte mari , asa iti creste consumatia .