Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Covrigaria fonduri EU
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Covrigaria fonduri EU

buna, as dori sa deschid o afacere cu o covrigarie patiserie la mine in oras as vrea sa stiu sunt fonduri europene pt aceasta afacere(eu am 27 ani)capitalul necesar il detin pt a incepe afacerea dar as vrea sa stiu daca e cineva care se pricepe la fonduri eu sa ma ajute sa incerc sa obtin si finantarea nerambursabila daca se poate asa ceva bineinteles?? multumesc
Pentru covrigarie nu sunt necesare fonduri UE. sunt suficiente programele nationale care ofera de la 10.000 euro la aprox 23.000 euro.
Covrigaria este eligibila daca vreti sa asimilati o franciza.
Aceste fonduri pot fi accesate din februarie-martie 2015.