Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Stopaj la sursa
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Stopaj la sursa

In cazul in care achit 30% din suma de peste 11000 lei, pentru stopaj la sursa se inceteaza urmarirea penala/
Puteti sa achitati si toata datoria. Raspunderea penala ramine, dar cu circumstante atenuante.