Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Majorare capital social
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Majorare capital social

Buna ziua. cum pot majora capitalul social la o firma privata? ce procedura trebuie sa intocmesc?
Gasiti raspunsul pe situl Oficiului Național al Registrului Comerțului.
Buna ziua,

Gasiti procedura aici [ link extern ]

daca mai aveti nevoie si de alte informatii punctuale dupa consultarea site-ului, reveniti cu intrebari punctuale pe forum.

Succes!