avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 683 soluții astăzi
Forum Discuţii diverse Discuţii politice şi legislaţie ... Publicitate
Discuție deschisă în Discuţii politice şi legislaţie electorală

Publicitate

de ce pe pagina de net , cu text clar "Avocat" ...apare publicitate si totodat indemnul de a vota la prezidentiale , cu Macovei ?
stiind ca justitia ar trebui sa fie impartiala , totusi apare si politica in cadrul discutiilor ?
inteleg ca banii ar fi unul din motive ....dar celelalte motive care ar fi ?
Cel mai recent răspuns: ContSters324606 , utilizator 17:25, 6 Octombrie 2014
cred ca nu este o publicitate corecta.optiunea de vot este personala
optional , neoptional ...votez cu cine vreau si daca vreau .
poza plasata aici , incalca cateva reguli , dar in fine...vorbind de impatialitate , in mod normal , ori afisezi 14 portrete(sau cate or fi) , ori nici unul .
dar Macovei...nu este deloc de incredere .
Bună dimineața,

Avocatnet.ro are niște reguli foarte clare de publicitate. Cata vreme vorbim despre campanie electorala, acceptam publicitate plătită de la orice candidat.

Noi nu sugeram nimănui sa voteze pe nimeni.

O zi frumoasă.
sa inteleg ca doar doamna a platit ...

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Alegeri prezidentiale Valeriu TUDOR Valeriu TUDOR [b]Unui prezidentiabil:[/b] A spus ca nu e de dorit Un presedinte... ESCU. Dar in campanie e insotit De unul... Iliescu. (vezi toată discuția)
Legislatie electorala si informatii generale despre alegeri george-neagu george-neagu Pentru ca suntem in an electoral si intrebarile legate de alegeri (ale celor care ar dori sa candideze sau ale votantilor) sunt din ce in ce mai multe, am ... (vezi toată discuția)
Ati fost sau nu la vot ? freeanifer freeanifer Hai sa incercam un exercitiu . Daca moderatorii cred ca e inutil pot sterge acest topic. As dori ca utilizatorii sa raspunda in cadrul acestui topic numai ... (vezi toată discuția)