Forum Discuţii diverse Discuţii politice şi legislaţie ... Publicitate
Discuție deschisă în Discuţii politice şi legislaţie electorală

Publicitate

de ce pe pagina de net , cu text clar "Avocat" ...apare publicitate si totodat indemnul de a vota la prezidentiale , cu Macovei ?
stiind ca justitia ar trebui sa fie impartiala , totusi apare si politica in cadrul discutiilor ?
inteleg ca banii ar fi unul din motive ....dar celelalte motive care ar fi ?
cred ca nu este o publicitate corecta.optiunea de vot este personala
optional , neoptional ...votez cu cine vreau si daca vreau .
poza plasata aici , incalca cateva reguli , dar in fine...vorbind de impatialitate , in mod normal , ori afisezi 14 portrete(sau cate or fi) , ori nici unul .
dar Macovei...nu este deloc de incredere .
Bună dimineața,

Avocatnet.ro are niște reguli foarte clare de publicitate. Cata vreme vorbim despre campanie electorala, acceptam publicitate plătită de la orice candidat.

Noi nu sugeram nimănui sa voteze pe nimeni.

O zi frumoasă.
sa inteleg ca doar doamna a platit ...