Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Proces penal, taxa de barou
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Proces penal, taxa de barou

avocatul este daja platit dar acum mai trebuie sa platesc o taxa de barou,exista o asemenea taxa?este vorba de 4000 ron.
Taxele privind onorariul de avocat se achita numai avocatului contra chitanta .Avocatul isi plateste taxele la barou si impozitele , CAS etc . , din acest onorariu .
deci ce ma sfatuiti?lucrez in strainatate,luni voi merge in tara pt a rezolva aceasta problema.sa platesc acesti 4000 ron pe care mii cere avocatul?